Magazin

Bütün Galatasaraylılar Pazaryerim.com'a

Bütün Galatasaraylılar Pazaryerim.com'a

Kalbi Galatasaray'la çarpanlar e-kolay.net pazaryerim.com'da buluşmaya başladı.

Türkiye'nin en yeni ve güvenilir e-ticaret sitesi pazaryerim.com ile Galatasaray Pazarlama A.Ş.'nin iş ortaklığı, Galatasaray taraftarlarına çok özel fırsatlar sunuyor.

İmzalı Suat Kaya forması
Türkiye'nin lider İnternet servis ve içerik sağlayıcısı e-kolay.net çatısı altında faaliyet gösteren pazaryerim.com, Türkiye'nin önde gelen spor kulübü Galatasaray ile kurduğu iş ortaklığıyla, Cimbom'a gönül verenlere çok özel ürünler satın alma fırsatı sunuyor. Hem açık artırma hem de sabit fiyat yöntemiyle alışveriş yapılabilen pazaryerim.com, Galatasaray ile olan işbirliğini, unutulmaz futbolcu Suat Kaya imzalı formalarla başlatıyor.

4 Ağustos'ta Galatasaray ve Türkiye milli takımı arasında oynanacak karşılaşma ile aktif futbol yaşamına veda edecek olan Suat'ın imzaladığı iki adet forma, aynı gün pazaryerim.com'da açık artırmaya sunulacak. Açık artırma sonucunda en yüksek fiyatı veren iki Galatasaray taraftarı bu formaların yeni sahibi olacak. Formaların satışından elde edilen gelirin tamamı Galatasaray Futbol Altyapı'ya bırakılacak.

Galatasaraylılara Özel Sürprizler
Birçok farklı çeşit ve fiyatta ürünün yer aldığı pazaryerim.com'un Galatasaray taraftarlarına sürprizleri bununla bitmiyor:
 • 10 numarayla bütünleşen Gheorghe Hagi'nin 2000 yılı UEFA ve Süper Kupa final maçlarında giydiği imzalı formalar.

 • Ali Sami Yen Stadyumu'nun eski koltuklarından 50 tanesi.

 • Ağlarla buluşan toplar.

 • İmzalı formalar.

 • Kaleci eldivenleri.


 • Lisanslı ürünler de Pazaryerim.com'da
  Özel ürün ve sürprizlerin yanı sıra, Galatasaray'ın lisanslı ürünlerini de önümüzdeki günlerde pazaryerim.com sayfalarında bulmak mümkün olacak. pazaryerim.com, Galatasaray markalı ürünleri İnternet rahatlığı, hızı ve e-kolay.net güvencesiyle sanal dünyaya taşıyacak.

  "Pazaryerim.com ile güvenli ve kazançlı alışveriş"
  e-kolay.net Genel Müdürü Tanju Erkoç, kısa süre önce yayın hayatına başlayan pazaryerim.com ile ilgili olarak şunları ifade ediyor: "pazaryerim.com sayesinde hem bireyler hem de kurumlar her türlü ürün ve hizmeti sabit fiyatla ya da açık artırma yoluyla satışa sunuyor. Birçok farklı kesime hitap eden pazaryerim.com Türkiye'deki yasal düzenlemelere uygun sistemiyle, kolay, güvenli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sağlıyor."
  Yayın tarihi: 03.08.2004
  590
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.