Magazin

"Bütün eşlerim kızımdan küçüktü"

"Bütün eşlerim kızımdan küçüktü"

Mehmet Ali Erbil’in ünlü futbolcu Önder Turacı’yla olaylı boşanma davasıyla geçen yıllarda gündemden düşmeyen Belçika Güzeli Ayşe Özdemir’le beraber olduğu iddiası gündeme geldi.Erbil, beraber çekilmiş pozlarını sosyal medyadan paylaştığı Özdemir ile hakkında aşk iddiası çıkınca bütün fotoğrafları sildi. Özdemir’in kaçış sendromu nedeniyle düzenli olarak serum tedavisi gördüğü hastanede kendisini ziyarete geldiğini belirten Erbil, “Beni sevdiği için hastaneye ziyarete geldi, o kadar. İlişki falan yok. Beni amcası olarak görüyormuş” diyerek espri yaptı.


Özdemir ile aradaki 35 yaş fark nedeniyle hakkında sosyal medyada “Kızı Sezin’den küçük biriyle beraber” yorumları yapılan Erbil, yaş farkını önemsemediğini belirtti ve “Şimdiye kadar hiç öyle bir kompleksim olmadı. Zaten benim bütün eşlerim kızımdan küçüktü ama şu anda hayatımda kimse yok. Kalbim 3 çocuğumla dolu, benim aşklarım onlar” diye konuştu. (Milliyet)

Yayın tarihi: 15.01.2013
786
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.