Magazin

BusinessWeek Dergisi'nden minicom'a ödül...

BusinessWeek Dergisi'nden minicom'a ödül...

Uluslararası düzeyde yayın yapan BusinessWeek Dergisi, minicom'u en iyi tasarlanmış global ürünler arasında ikincilik ödülüne layık buldu.

Derginin ABD'de yayınlanan yeni sayısında, gümüş madalya ile ödüllendirilen minicom'un özgün tasarımı övülürken, kolay kullanılabilir olmasına da vurgu yapıldı.

Konuyla ilgili yayınlanan haberde minicom'un ucuz fiyatı ile kısa sürede pahalı PC'lere rakip haline geldiği vurgulanırken, az bir maliyetle internete bağlanma imkanı yaratan bu ürünün global düzeydeki önemine dikkat çekildi.

Minicom nedir?
e-kolay.net tarafından geliştirilen minicom, İnternet bağlantısının yanı sıra çeşitli eğitim programları da içeriyor. minicom'un eğitim programları sayesinde, öğrenciler bilim ve teknolojiden inkılap tarihine, matematikten coğrafyaya, el yazısından sözlüğe kadar birçok bilgiye tek bir arayüzden erişebiliyor. minicom, yaz tatilinde ders yapmak değil, merak ettiği konularla ilgili bilgi edinmek isteyen çocuklar için ideal bir yaz arkadaşı.

Yaz tatili şerefine özel indirim!
Yaz tatili nedneiyle minicom'da özel bir indirim kampanyası uygulanıyor. 15'' CRT ekranlı paket (minicom, ekran, klavye, mouse ve 24 ay İnternet erişimi), 566 YTL yerine, 449 YTL fiyatla satılıyor. Üstelik bu paketi alanlara bir de scooter hediye ediliyor.

15' LCD ekranlı paket ise (minicom, ekran, klavye, mouse ve 24 ay İnternet erişimi), 849 YTL yerine, 699 YTL. Bu paketi alanlar ise akülü scooter'a ücretsiz sahip oluyor. Garanti Bonus Card ile yapılan alışverişlerde vade farksız 24 ay taksit imkanı sunuluyor.

Satış noktaları
minicom, www.cominicom.com adresinden ya da D&R, Evkur, CarrefourSA, Farklı Faal, Best Music, Infotech Bilgisayar, West Music, Eksen Bilgisayar, SBS Bilgisayar, Escortland, Teknoloji Market, Tokay Bilgisayar, Digitallium Computer, Eksen Bilgisayar, Altın Bilgisayar, Cankom Bilgisayar, İris Bilgisayar, Değişim Bilgisayar, Uno Bilgisayar, İntekom Bilgisayar, Zafer Bilgisayar, D&D Bilişim, Bilgi Teknik Bilgisayar, Mavi Göz, Boytaş Bilgisayar, Gen Bilgisayar, Konya Alamaç Bilgisayar mağazalarından satın alınabiliyor. Ayrıntılı bilgi için (0 212) 478 0 266 numaralı minicom 7/24 Müşteri İletişim Merkezi'ne başvurulabiliyor.
Yayın tarihi: 30.06.2006
571
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.