Magazin

Business-class korsanları

Business-class korsanları

Tarih: 13 Eylül. Yer: 09.00 İstanbul-Ankara uçağı. Podyumların iki ünlü ismi Tuğba Özay ve Ece Gürsel, kabin ekibinin tüm ikazlarına rağmen ekonomi class biletiyle Business-class'ta uçtular.

Tuğba Özay ile Ece Gürsel, geçtiğimiz ayın 13'ünde Ankara'daki bir açılışa katılmak için İstanbul Atatürk Havalimanı'na gitti. Uçağın kalkışından bir saat önce CIP salonuna geçen Özay ile Gürsel, ikram edilen kek ve poğaçalardan çantalarına doldurdu.

Boş görünce oturdular
İki güzel manken, yolcu anonsu geldiğinde de uçağa geçti. Ellerinde ekonomi bileti olan Özay ve Gürsel, business bölümünü boş görünce 4A ve 4B'ye oturdu. Bunu fark eden Kabin amiri, iki mankeni tam üç kez ikaz ederek kendi yerlerine geçmesini rica etti.

Çok fazla 'mil'im var
Uyarılara kulak asmayan iki mankene servis açılmadı. Mankenler de çantalarındaki kekleri yedi. Tuğba Özay, "Çok fazla mil puanım var. Yardımcıma biletleri mil'den düşerek business'e çevirmesini istedim. Ancak upgrade yapılmamış. Yer boştu, oturduk" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.10.2006
564
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.