Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Burcu'ya Skype'tan evlilik teklifi!

Burcu'ya Skype'tan evlilik teklifi!

Survivor yarışması için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan ünlü sunucu Burcu Esmersoy 1 yıl önce ayrıldığı işadamı sevgilisi Cem Alper’den internet üzerinden evlenme teklifi aldı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI

Türkiye ile Dominik Cumhuriyeti arasında 9300 km mesafe, 6 saat te zaman farkı var.

Sunuculuğunu yaptığı Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışması nedeniyle 3 aydır Dominik Cumhuriyeti’nden bulunan Burcu Esmersoy özel hayatında şaşırtan bir teklifle karşı karşıya kaldı.

Ünlü sunucu, 3,5 yıllık ilişkinin ardından 1 yıl önce yollarını ayırdığı bir lojistik firmasının sahibi olan işadamı sevgilisi Cem Alper’den evlenme teklifi aldı. Esmersoy’a bu teklif internet üzerinden görüntülü iletişim kurmayı sağlayan Skype aracılığıyla geldi.

Cem Alper abla Müge Esmersoy’u ikna ederek onun Skype adresinden eski aşkına görüşme talebinde bulundu. Ablasıyla görüşeceğini düşünerek bu çağrıya onay veren ünlü sunucu, karşısında eski sevgilisini ve 50’ye yakın ortak dostlarını görünce çok şaşırdı. 1 yıl aradan sonra ilk kez yüz yüze geldiği Alper ve arkadaşlarıyla uzun uzun sohbet eden Esmersoy aldığı evlilik teklifi karşısında şoke oldu.

Düşünmek için süre istedi

Alper’in “Benimle evlenir misin?” sorusu karşısında ünlü sunucunun gözleri doldu. O gece bu sürprize şahit olan çiftin bir arkadaşından alınan bilgiye göre; Burcu Esmersoy bu teklifi düşünmek için zaman istedi. Arkadaşlarının “Hadi evet de” telkinleri karşısında sessizliğini koruyan Esmersoy’un bu teklife nasıl bir yanıt vereceği merak konusu oldu.

(Milliyet)

621
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.