Magazin

Burcu evlilik tarihi açıkladı

Burcu evlilik tarihi açıkladı

Burcu Esmersoy, sunuculuğunu yaptığı 'En Güzel Bölüm' programında sevgilisi Sami Kiresepi ile evlenme kararı aldıklarını açıkladı.

Güncellenme tarihi:

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, ekim ayında nikâh masasına oturacaklarını söyledi: “Benim doğum günüm ekimde. Şimdi erkeklerin de işini kolaylaştırmak lazım. Hem doğum günü, hem yıldönümü...

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI

Evlilik yıldönümünü unutmaması için aynı tarihlere denk getirmeye çalışıyoruz. Yani ekim ayında inşallah evleneceğim.” Esmersoy ayrıca hayalindeki gelinliği bulduğunu, ancak çevresinden gelinliğe onay çıkmadığını anlattı: “Giymeyi planladığım gelinliği yakınlarıma gösterdim ama izin vermediler. Gelinliği biraz açık bulmuşlar. Şimdi hayalimdeki gelinliğin ortasını bulmaya çalışıyoruz. Belki yakası veya sırtı biraz daha kapanmak zorunda kalabilir. Ama onun dışında çok güzel bir gelinlik olduğunu söyleyebilirim. Uzun kollu, sırtı veya göğüs dekoltesi olan, uzun ve kuyruklu ama kabarık olmayan çok şık bir gelinlik olacak.”

Yayın tarihi: 22.08.2013
547
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.