Magazin

Burcu Esmersoy:'' Senden Çocuk Dahi Düşünmüyorum Evlenemem''

Burcu Esmersoy:'' Senden Çocuk Dahi Düşünmüyorum Evlenemem''

Burcu Esmersoy'un Tuna Aksu'nın evlenme teklifini kabul etmeme nedeni ortaya çıktı.

TRABZON HASIR SETLE EVLENME TEKLİFİ ETTİ

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz haftalarda Tuna Aksu'dan romantik bir evlenme teklifi aldı. Güzel sunucu, kurduğu bu cümleyle de Aksu'nun 25 bin liralık Trabzon setle yaptığı teklifini reddetti.AKSU, ESMERSOY'U RAZI EDEMİYOR

Sanat dünyasının bir bir dünyaevine giren ünlü isimlerinin aksine Burcu Esmersoy'un evlenmeye hiç niyeti yok… Daha önce başından bir evlilik geçen 40 yaşındaki güzeli, 1 yılı aşkın süredir aşk yaşadığı işletmeci sevgilisi Tuna Aksu, nikah masasına oturtmaya bir türlü razı edemiyor.

AKSU BEKLEDİĞİ YANITI ALAMADI

İddiaya göre ünlü işletmeci, geçtiğimiz haftalarda Burcu Esmersoy'a evlenme teklifinde bulundu. Yaklaşık 25 bin liralık Trabzon hasır setle aşkına evlenme teklif eden Tuna Aksu, Esmersoy'dan beklediği yanıtı alamadı.

"SANA AŞIK DEĞİLİM"

Sevgilisinin romantik evlenme teklifi karşısında neye uğradığını şaşıran Burcu Esmersoy'un Aksu'ya "Sana aşık değilim ve bu yüzden seninle evlenmeyi, hatta senden çocuk yapmayı dahi düşünmüyorum" dediği öğrenildi.

ESKİ AŞKINI UNUTAMADI

Güzel sunucu, "İlişkimiz güzel gidiyor ve evlenmemize gerek yok" diyerek de Tuna Aksu'nun gönlünü almaya çalıştı. Kulaktan kulağa yayılan bu iddialara göre; güzel sunucunun evlenmek istememesinin bir diğer nedeni ise daha önce büyük aşk yaşadığı Esat Yontuç'u halen unutumaması.

Kaynak:Sabah

 

 

Yayın tarihi: 13.12.2016
43979
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.