Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Burcu Esmersoy İtalya'da dini törenle evlendi

Burcu Esmersoy İtalya'da dini törenle evlendi

Geçtiğimiz yıl Paris'teki Türk konsolosluğunda Ferrari'nin reklam müdürü Massimo Cusimano'yla evlenen spor spikeri Burcu Esmersoy, bu kez eşinin memleketi İtalya'da dini nikah kıydı.

Formula 1 yarışında tanıştığı Ferrari'nin reklam müdürü Massimo Cusimano'yla, geçtiğimiz yıl Paris'teki Türk konsolosluğunda evlenen spor spikeri Burcu Esmersoy, bu kez eşinin doğduğu yer olan Bolonya'da kilise nikahıyla evlendi.

Geçtiğimiz kış İtalya'da belediye nikahıyla evlendiğini, ancak eşi ve ailesi için belediye nikahının önemli olmadığını, bu yüzden 28 Ekim'de kilise nikahıyla evlendiklerini belirten Esmersoy, "Sonunda gelinlik giyip, balayına çıkabileceğim" dedi.

Din değiştirmediğinin altını bir kez daha çizen güzel sunucu, şu açıklamayı yaptı: "Ben onların dini nikahlarını, bizim dini nikahımız gibi düşünürdüm. Yani bir Müslüman ancak bir Müslüman ile dini nikah yapabilir, onlar için de öyledir zannediyordum. Eşim böyle olmadığını söyleyese de biz araştırmaya başladık.
1095
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.