Magazin

Burcu Esmersoy çağırdı Sinem Kobal sattı!

Burcu Esmersoy çağırdı Sinem Kobal sattı!

Fatih Terim'in eşi Fulya Terim, omurilik felçlileri için Bebek Parkı'nda kermes yaptı. Tezgahta ürün satan Burcu Esmersoy Sinem Kobal, Demet Akbağ usta pazarcıları aratmadı

Burcu Esmersoy çağırdı Sinem Kobal sattı!

En 'hayırlı' proje... Daha önce tekerlekli sandalye yardım kampanyası başlatan Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim'in eşi Fulya Terim bu kez 'Omurilik Felçlileri Derneği' yararına Bebek Parkı'nda kermes düzenledi. Terim, ünlü isimlerin de 'sahaya inerek' destek verdiği proje için, "Ameliyat olacak bir hastanın ameliyat masraflarını karşılayacağız" dedi.

İşe hızlı başlayan Terim, Cim-bom'un yıldızları Drogba ve Hamit Altıntop'un imzalı formalarını kısa sürede 250 liradan sattı. Stand başında bir araya gelen Sinem Kobal, Burcu Esmersoy ve Özge Borak da başarılı satış performanslarıyla yüklüce bir bağış topladı. "Ürün alanla poz verilir" diyerek yaratıcığılını gösteren Demet Akbağ da büyük destek verdi.

(Akşam)

Yayın tarihi: 13.05.2013
1784
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.