Magazin

Burak Özçivit Saçını Babalığa Tercih Etti!

Burak Özçivit Saçını Babalığa Tercih Etti!

Burak Özçivit, "Saçlarının dökülmesini tamamen durdurabiliriz fakat hormonlarınızla ilgili bir sıkıntı olabilir" uyarısına aldırış etmedi.

Güncellenme tarihi:

Saçları dökülmesin diye özel bir uygulama yaptırmak isteyen Burak Özçivit'e 'Baba olma ihtimalin azalacak' denildi. Yakışıklı oyuncu hiç düşünmeden "Önemli değil yeter ki saçlarımı kurtarın" dedi.

TEDAVİYE BİR AN ÖNCE BAŞLAMAK İSTEDİ

Oyuncu sevgilisi Fahriye Evcen ile Haziran ayında dünya evine girmeye hazırlanan Burak Özçivit son zamanlarda saç dökülme sorunu ile karşı karşıya... Özçivit'in yakın çevresinin iddiasına göre yakışıklı oyuncu arkadaş tavsiyesiyle Nişantaşı'nda ünlü bir saç uzmanına gitti. Saçlarının dökülme nedenini öğrenen oyuncu tedaviye bir an önce başlamak istediğini söyledi.

'HORMANLARINIZDA BİR SIKINTI OLABİLİR'

Fakat saç uzmanı "Yoğun bir program uygulayarak saçlarının dökülmesini tamamen durdurabiliriz fakat hormonlarınızla ilgili bir sıkıntı olabilir, baba olma ihtimaliniz malesef küçük bir ihtimal bile olsa düşebilir" dedi.

'FAHRİYE EVCEN'E DANIŞMADI

Bu cümle karşısında hiç duraksamayan Özçivit, "Önemli değil yeter ki saçlarımı kurtarın, benim önceliğim saçlarım" şeklinde yanıt verdi.Ünlü bir şampuan markasının reklam yüzü olan Özçivit'in böylesine önemli bir kararı hiç düşünmeden, hatta Fahriye Evcen'e danışmadan vermiş olması duyanları şaşırttı.

 

 

 

 

Yayın tarihi: 15.03.2017
110867
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.