Magazin

Bundestag akla fikre zarar

Bundestag akla fikre zarar

Almanya'da hükümetin basiretsizliğinin sırrı çözüldü! Feng Shui uzmanı Wilhelm Wuschko'ya bakılırsa, tüm kabahat Feng Shui ilkelerine göre ters enerji yayan parlamento binasının.

Almanya'da hükümet yeni sağlık ve emeklilik siyasetini belirlemekte zorlanırken, Feng Shui uzmanı Wilhelm Wuschko bütün kabahatin Feng Shui ilkelerine göre ters enerji yayan Alman federal parlamento (Bundestag) binasında olduğunu söyledi.

Wuschko, Bundestag'ın üzerindeki cam kubbenin milletvekillerinin beyinlerindeki tüm enerjiyi emdiğini, enerjinin korunması için kubbenin koruyucu bir sırla kaplanması gerektiğini söyledi.

Bir Uzakdoğu öğretisi olan Feng Shui, yaşanılan iç ve dış mekânlarda hayatı olumlu etkileyecek unsurların artırılması ve olumsuzların önlenmesi için kılavuzluk yapıyor. Berlin'in tarihi Bundestag binası, ünlü mimar Norman Foster'ın yaptığı eklemelerin ardından 1999'da yeniden açılmıştı.
(Radikal)
Yayın tarihi: 03.08.2003
419
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.