Magazin

Bundchen yine podyumu salladı

Bundchen yine podyumu salladı

Brezilya'nın karnaval kenti Rio de Janeiro'da her yılın ilk ayında düzenlenen moda haftası sürerken, ülkenin dünya çapındaki mankeni Gisele Bundchen de podyuma çıktı.

Gisele'in harika resimleri sağda

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi moda haftasının beşinci gününde podyumu sallayan Bundchen, yine büyük ilgi gördü. Hollywood'un yıldız isimlerinden Leonardo DiCaprio ile birlikteliğini noktaladıktan sonra sörf dünyasının prensi Kelly Slater'la objektiflere yakalanan ünlü mankenin güzelliğinden bir şey kaybetmediği görüldü.

Beş gündür süren defilelerde ise şimdiye kadar en çok Raica de Oliveira'nın tanıttığı birbirinden ilginç kıyafetler ilgi gördü.

Naomi Campbell iş kazası geçirmişti
Rio de Janeiro'da geçen yıl ilk kez podyuma çıkan dünyaca ünlü İngiliz manken Naomi Campbell, büyük bir şansızlık yaşamış ve iş kazası geçirmişti.

Modanın Güney Amerika'daki kalbi Rio
Her yıl tüm dünyada büyük ilgiyle takip edilen Rio Moda Haftası'nda dünyanın önde gelen tasarımcılarının kış kreasyonları tanıtılıyor.
Yayın tarihi: 14.01.2006
349
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.