Magazin

'Bulun onu bana'

'Bulun onu bana'

Demet Akalın arkadaşıyla gittiği mekanda tartışmaya katıldı. Eşi Okan Kurt çıldırdı.

Sözcü'de yer alan habere göre ünlü sanatçı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Rurmeli Hisarında bulunan Lokma adlı mekandaydı. Bir kız arkadaşıyla gittiği mekanda kahvaltı yapan Demet Akalın, bir süre sonra yan masasında oturan ve erkeklerden oluşan bir topluluğun fotoğraflarını çektiğini fark etti. Durumdan rahatsız olan Akalın mekanda çalışan garsonlara yan masayı işaret ederek şikayetini iletir. Garsonlar duruma müdahale edince de yan masadaki kalabalık grup ve Demet Akalın arasında bir anda gerginlik oluşur ve küfürler havada uçuşmaya başlar. Akalın’ın uyarısıyla yan masada oturan grup mekandan çıkartılır.

DEVREYE OKAN KURT GİRER

Demet Akalın, mekanda yaşadıklarını eşi Okan Kurt‘a anlatır. Hamile eşinin rahatsız edildiğini duyan Kurt, olayın yaşandığı mekana gider ve olayın kamera görüntülerini ister. Eşi Demet Akalın’a küfür edenleri aramaya başlayan Kurt, mekan çalışanlarına tartışan kişilerin mekanın müdavimi olup olmadığını sorar ve çalışanlara “O insanları bana bulun” der. Kurt daha önce de türkücü Alişan’la bir polemiğe girmiş karşılıklı tehditler savrulmuştu. Gazetelere düşen tartışma daha fazla büyümeden bitirilmişti.

(Sözcü)

Yayın tarihi: 23.09.2013
452
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.