Magazin

Bülent Ersoy'dan boşanma kararı

Bülent Ersoy'dan boşanma kararı

Bülent Ersoy, eşi Armağan Uzun'dan ayrılmak için avukatları aracılığıyla dilkeçe verdi.

Kadıköy Adliyesine avukatı aracılığı ile dilekçe gönderen Ersoy, dilekçede Armağan Uzun'un sadakatsiz ve sorumsuz davranışlarından kaynaklanan ağır kusurları ve kültür farklılığını boşanmaya neden olarak gösterdi. Ayrıca, İzmir'de Armağan Uzun'un genç bir kadınla çekilen görüntüleri de kanıt olarak gösterildi.

Dilekçede Ersoy'un gerekçeleri şöyle sıralandı; "Tarafların evlenmesinden daha 20 gün sonra davalı Armağan Mustafa Uzun, İzmir'de başka bir kadınla beraber görüntülenmiş ve görüntüler TV ve basında yayınlanmıştır. Davalı, evliliğine zarar veren bu tür tutum ve davranışlarına devam etmiş, daha sonra 2 kez medya ve basında başka kadınlarla beraber olduğu yönünde haberler çıkmış, davalının bu yöndeki tutum ve davranışları sabit olmuştur. Davalının başka kadınlarla olan ilişkilerinin medyaya yansıması Bülent Ersoy'un kişiliğine, haysiyetine, mesleki itibar ve kariyerine zarar vermiştir, bu durum davacı Bülent Ersoy için evliliği ve müşterek hayatı çekilmez hale getirmiştir."
(Milliyet)
Yayın tarihi: 24.01.2008
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.