Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bülent Ersoy ramazandaki reklamda yok

Bülent Ersoy ramazandaki reklamda yok

Pepsi’yle 4 filmlik anlaşma yapan ve 800 bin lira peşin para alan Bülent Ersoy’un ramazan ayı için çekilecek ikinci filmde rol almayacağı öğrenildi. Reklamda Azra Akın tek başına oynayacak.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

İAZRA AKIN FOTOĞRAFLARI

çecek markası Pepsi’yle 4 reklamlık anlaşma yapan Bülent Ersoy’un, kampanyanın 2. filminde yer almayacağı ortaya çıktı. İlk filmde Bülent Ersoy, Azra Akın’ın müzik hocasını canlandırmış ve yaptığı moonwalk dansıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Ersoy’un çektiği reklam birkaç kez twitter’da en çok konuşulan konu başlığı olarak ‘Trend Topic’ listesine girmeyi başarmıştı. Ersoy, firmanın satışlarını artırdığı da belirtilen reklam öncesi 4 film için anlaştığı 800 bin lirayı peşin olarak almıştı. Buna karşın Ersoy’un ramazan ayı için çekilecek filmde olmayacağının öğrenilmesi kafaları karıştırdı. İkinci filmde Azra Akın’ın tek başına oynayacağı belirtildi. Firmanın senaryosu basına sızınca sil baştan yazılan ilk filmiyle ilgili hazırlattığı afişler de dikkat çekmişti.

Firmayla sorun yaşadı
Türkiye genelindeki billboard’larda Bülent Ersoy’un görüntüsüne yer verilmemiş, yalnızca Azra Akın’ın fotoğrafları kullanılmıştı. Meslek yaşamında ilk kez reklam filmi çeken Ersoy ile firma arasında sorunlar çıktığı konuşuluyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’la evliliğe doğru giden ilişkisiyle gündemde olan, eski Dünya Güzeli Azra Akın’ın ise reklam başına 200 bin lira aldığı biliniyor. Akın’lı reklam haziran ayında çekilecek ve ramazan ayında seyirciyle buluşacak.

(Milliyet)

487
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.