Magazin

Bülent Ersoy karakolluk oldu

Bülent Ersoy karakolluk oldu

Bülent Ersoy, Antalya'da kendisine 'sen' diye hitap eden 13 yaşındaki hayranı Sevil Özkay'a imza vermedi ve "Bana 'siz' diye hitap edeceksin" dedi.

Sevil Özkay'ın annesi Fatoş Kara, arkadaşı Yasemin Tüzün ve Bülent Ersoy arasında tartışma çıktı. Olayın kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine karakolluk olan Ersoy ile karşı tarafın ifadeleri alındı.

Antalya'nın Lara semtindeki Alara Restaurant'ta dün saat 23.00 sıralarında bir grupla yiyen Bülent Ersoy'un yanına gelen Sevil Özkay, "Senden bir imza alabilir miyim?" dedi. Bunun üzerine Bülent Ersoy, küçük hayranına, "Sen değil 'siz' diye hitap edeceksin" diye uyarıda bulununca, Sevil Özkay, "Özür dilerim. Sizden bir imza alabilir miyim?" diyerek ricasını düzeltti. "Aferin böyle ol" diyen Bülent Ersoy bu kez imza vermekten vazgeçti.

Olup biteni masasından izleyen Sevil Özkay'ın annesi Antalyalı manken Fatoş Kara ile Bülent Ersoy arasında sözlü tartışma başladı. Tartışmaya Kara'nın yanında oturan manken arkadaşı Yasemin Tüzün de katıldı. Sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Olaya restoranda bulunan iki tarafın yakınları da karışınca ortalık karıştı.

POLİS BİBER GAZI KULLANDI
Olay yerine çağırılan polis, Fatoş Kara ve Yasemin Tüzün'ü engellemekte zorlanınca biber gazı kullandı. Kavgayı güçlükle yatıştıran polis, Bülent Ersoy'u Lara'daki Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği'ne, Fatoş Kara ile Yasemin Tüzün'ü de Demirkara Polis Merkezi'ne götürdü.

Birbirlerinden şikayetçi olan tarafların ifadeleri alındı. Gece geç saatlerde polis merkezinden çıkan Bülent Ersoy, açıklama yapmadan Lara'daki evine geçti.

Boşandığı eşinden olan kızına Ersoy'un kötü davrandığını belirten Fatoş Kara, "İmza isteyen kızımın üslubunu beğenmemiş. Kızım düzeltmesine rağmen 'Kenara çekil, git başımızdan' gibi sözler sarfetmiş. Bunu öğrenince çılgına döndüm. Ünlü bir sanatçı, küçük hayranına nasıl böyle davranır? Kendisinden şikayetçi olduk. O da bizden şikayetçi olmuş" diye konuştu.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 11.07.2009
351
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.