Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı

Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı

Türk Sanat Müziği'nin divası Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı. Özel bir hastanede yaklaşık 3 saat kalan Ersoy, "Omuzumda bir kas yırtılması var. Neden olduğunu ben de bilmiyorum" dedi.

Sanatçı Bülent Ersoy dün akşam Gaziosmanpaşa’daki özel bir hastaneye giderek bir süre tedavi gördü. Menajeri Seyhan Erdağ da hastanede Bülent Ersoy’un yanından ayrılmadı.

Yaklaşık 3 saat tedavi gören Ersoy saat 02.00 sıralarında hastaneden ayrıldı.

Uzman Doktor Dilek Rahmanoğlu da Bülent Ersoy’u hastane kapısına kadar uğurladı. Hastane çıkışında sağlık durumunu merak eden gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ersoy, “Rahatsızlığım pek yok da, sağ omuzumda bir kas yırtılması var. Çok ufak bir şey ama. Neden olduğunu ben de bilmiyorum. Ağrım var. Emara girdim. Çok ufak bir şey nasıl bir tedavi uygulanacağını bilmiyorum" dedi.

"DURUMU GAYET İYİ"

Bülent Ersoy’un sağlık durumu hakkında bilgi veren Dahiliye Uzmanı Doktor Dilek Rahmanoğlu, "Sağ omuz yırtılmasıyla ilgili hastanemize geldi. Ciddi bir kliniği yok. Emarında omuzunda kas ayrılması olduğunu tespit ettik. Konservatif tedavi dediğimiz ağrı kesicilerden oluşan ufak bir serum tedavisi uyguladık. Durumu gayet iyi. Herhangi ciddi bir şey saptamadık. Ciddi bir şey yok" diye konuştu.

488
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.