Magazin

Bülent Ersoy, Armağan'la barıştı

Bülent Ersoy, Armağan'la barıştı

Bülent Ersoy ve Armağan Uzun, İzmir'de barıştı. Armağan, sahneye çıktığı mekana kendisini dinlemeye gelen Ersoy'u iki kez alnından öptü.

Günlerdir boşanacakları konuşulan Bülent Ersoy ile Armağan Uzun barıştı. Uzun'un sahneye çıktığı Bonzai Kafe'ye önce gazeteciler çağırıldı, ardından Ersoy'un, beyaz karanfilden oluşan dev çelengi sahneye koyuldu.

Daha sonra mekana gelen Ersoy, Armağan'ın annesi Gülsün Uzun ve akrabalarıyla aynı masada oturarak gece boyunca kayınvalidesinin elini bırakmadı. Geçen 10 Kasım'da İstanbul'da bir barda sahneye çıkarken yüzüğünü parmağından çıkardığını ve boşanmak için kararlı olduğunu belirten Armağan'nın sol eline taktığı yüzük dikkat çekti.

Ersoy'un ise tek taş yüzüğü yine parmağındaydı. Şarkılarının çoğunu Ersoy'a bakarak söyleyen Uzun, 'Yalan' ve 'Cennet'i okurken "Eşim Bülent Ersoy Hanım'a" diyerek masasına gitti ve gecede kendisini yalnız bırakmayan Ersoy'a teşekkür etti.

Öpücüklerle aşka geldi
Uzun'un söylediği şarkılarla ikilinin arasındaki buzlar eridi. Ersoy ile Uzun 'Senin olmaya geldim' şarkısını birlikte okudu. Uzun, ardından konukların ısrarı üzerine Ersoy'u iki kez alnından öptü. Aşka gelen ve mutluğu gözlerinden okunan Ersoy, Uzun için 600 şampanya patlattı. İşletme sahibi Mehmet Karaosmanoğlu da ikilinin şerefine 600 şampanya patlattı.

Bardan ayrı ayrı çıkan ikili daha sonra Ersoy'un kaldığı Crowne Plaza Otel'de buluştu. Uzun'un, Ersoy'u aldattığı yönünde çıkan haberler yüzünden ikili ayrılmış ve İzmir'deki Bonzai Kafe'de buluşarak barışmışlardı. Boşanma eşiğindeki çift yine aynı mekanda barıştı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.11.2007
891
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.