Magazin

BUĞRA GÜLSOY, AYRILIK ACISINI TATİLDE ATIYOR

BUĞRA GÜLSOY, AYRILIK ACISINI TATİLDE ATIYOR

KANAL D'deyayınlanan 'Kuzey ve Güney' dizisinin oyuncusu Buğra Gülsoy, eşi Burcu Kara'dan boşanma kararı almasının ardından İzmir'in Çeşme İlçesi'ne tatile geldi.

BUĞRA GÜLSOY, AYRILIK ACISINI TATİLDE ATIYOR

KANAL D'deyayınlanan 'Kuzey ve Güney' dizisinin oyuncusu Buğra Gülsoy, eşi Burcu Kara'dan boşanma kararı almasının ardından İzmir'in Çeşme İlçesi'ne tatile geldi. Oyuncu, gittiği mekanlarda kadınlarla eğlendi.
Çeşme'de tatil yapan Buğra Gülsoy, hafta sonunda önce eğlence mekanlarından Çeşme Marina Mia By Love'da eğlendikten sonra 'Marrakech' adlı beach club'da sabahladı. Çeşme Marina Mia By Love'da bir kadınla aynı masada oturan Buğra Gülsoy, gecenin ilerleyen saatlerinde ise diğer beach club'da bu kez başka bir kadınla samimi görüntüler sergiledi. Gülsoy, mekanda bulunanların kendisinin fotoğrafını çekmek istemesi üzerine tepki gösterip buna izin vermedi. Buğra Gülsoy'a gece boyunca dizi oyuncuları Ali Yörenç ve Engin Öztürk de eşlik etti.


Yayın tarihi: 26.06.2012
1571
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.