Magazin

Bu yılın babası Brad Pitt

Bu yılın babası Brad Pitt

ABD'de Babalar Günü dolaysısıyla LifeStyle dergisi tarafından Yılın babasını belirlemek için gerçekleştirilen ankette aktör Brad Pitt, birinci oldu.

Oscar ödüllü oyuncu Angelina Jolie ile aşk yaşamaya başladıktan sonra, Jolie'nin evlatlık çocukları Maddox ile Zahara'ya kendi çocukları gibi sahip çıkan ve soyadını vermekten çekinmeyen Pitt, en büyük ödülünü, yeni bebeğinin doğumu gerekçesiyle Cannes Film Festivali programını iptal ederek aldı.

Derginin editörü Debra Birnbaum, "Brad Pitt'in, Jolie ile ilk biyolojik çocukları olan Shiloh Nouvel'in doğumu gerekçesiyle, kariyeri için çok önemli olan Cannes Film Festivali'ne katılmaktan vazgeçmesi, doğum sırasında Jolie'nin yanında olmayı tercih etmesi onu zirveye taşıdı" dedi.

Babalar Günü'nü ilk kez bir baba olarak kutlamaya hazırlanırken 'Yılın babası' seçilen Pitt'in ardınan, Heath Ledger ikinci, Ryan Phillippe de üçüncü oldu.

Sıralamaya göre, Brad Pitt, Heath Ledger, Ryan Phillippe, Ben Affleck, Will Smith, Matthew Broderic, Chris Martin, Guy Ritchie, David Arquette, Dean Cain 'yılın babası' oldular.
(cnnturk.com)
Yayın tarihi: 14.06.2006
322
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.