Magazin

Bu sosyal medya dedikleri nedir?

Bu sosyal medya dedikleri nedir?

Önceki gece Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’nden çıkarken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, basına sitem etti. Tuğçe Kazaz’la aşk yaşadığı iddiasını yalanlayan oyuncu, sosyal medyayı suçladı

Önce acelesi olduğunu söyleyerek röportaj vermek istemeyen ama ısrarlar üzerine soruları yanıtlayan Kenan İmirzalıoğlu, öncelikle Tuğçe Kazaz’la aşk yaşadığı haberlerine değindi.

Osman Sınav’ın yönettiği ‘Uzun Hikaye’ filminde başrolleri paylaştığı Kazaz’ın arkadaşı olduğunu belirten oyuncu, “Allah aşkına, böyle bir şey olabilir mi sizce? Tuğçe benim çok iyi arkadaşım. Bunu da bir kenara bırakın, benim zaten bir ilişkim var. Bu haberleri kim, nasıl ya da neye dayanarak yazıyor aklım almıyor” dedi.

İmirzalıoğlu, sitemini, “Şimdi moda, sosyal medya. Kim söyledi? Sosyal medya. Nerede gördün? Sosyal medyada. Bu sosyal medya dedikleri nedir? Nasıl bir şeydir? Biri bana anlatsın ne olur” sözüyle sürdürdü.

Oyuncu, tatilinin de çok iyi geçtiğini vurguladı ve ekledi “Güç depoladım. Kafamı dinledim.”

Sercan Kısmet

Yayın tarihi: 03.08.2012
422
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.