Magazin

Bu Şehir Arkandan Gelecek Bu Akşam Başlıyor!

Bu Şehir Arkandan Gelecek Bu Akşam Başlıyor!

Beklenen gün geldi! Merakla beklenen, başrollerini Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek, ilk bölümüyle bu akşam izleyiciyle buluşacak.

Güncellenme tarihi:

ATV'de bugün yepyeni bir dizi başlıyor: 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'. Dizinin konusu şöyle:

BİR ADAMIN BÜYÜK AŞKI

Dizi yük gemilerinde çalışan bir adamla onun aklını başından alan bir kadının hikayesini anlatıyor.Henüz 5 yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali'yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir; ona hem annelik, hem babalık yapar.Ali, 'anne' dediği Rauf'un desteğiyle gemicilik eğitimi alır. Kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf'un şefkatiyle unutur.28 yaşına geldiğinde beş dil konuşabilen, yakışıklı bir gemi adamıdır. Armatör Metin Mirkelamoğlu'nun kızı Derin ise, hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir.Nişanlısı Yiğit'le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır. Ali'nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de o sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar ama o gün, hayatının değişeceğinin farkında değildir. 

İşte İlk Bölüm Fragmanı...

Yayın tarihi: 04.01.2017
3884
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.