Magazin

Bu şarkıyla bu iş olmaz

Bu şarkıyla bu iş olmaz

Eurovision Şarkı Yarışması'nda birincilik elde eden Sertab Erener, 'Rimi Rimi Ley'e şans tanımadı: Görünen köy kılavuz istemez.

Sertab Erener, Ukrayna'da düzenlenecek 50. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek şarkıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada, daha profesyonelce işler yapılıp o seviyede durmanın mümkün olduğunu belirten ünlü şarkıcı, 'Ama TRT'nin kendi kararıdır. Demek bu yıl öyle yapmak istediler' diye konuştu.

Büyük şans tanımıyorum
Şarkıyı dinlediğini de ifade eden Erener, 'Çok büyük şans tanımıyorum. Sanırım biraz değişiklik yapmak istiyorlarmış. Biraz oynanacak, belki biraz daha derlenip toparlanacak. Eurovision'da öyle ciddi bir başarı, birincilik beklemiyorum. İnşallah olur ama görünen köy de kılavuz istemez' dedi.

Birincilerin birincisi
Ekim ayında Danimarka'da bugüne kadar Eurovision'da birinci olanların katılacağı bir yarışmanın yapılacağını söyleyen Sertab Erener, 'Birincilerin birincisini seçeceklermiş. Biz, son dönemde birinci olduğumuz için daha hatırlanır durumdayız. Bu ihtimal yüzünden ilk 10'a gireceğimizi düşünüyorum' şeklinde konuştu.

Gülseren'i tanımıyorum
Rimi Rimi Ley'i seslendiren Gülseren'in adını daha önce duymadığını belirten Sertab Erener, 'Amatör bir isim. O yüzden de çok ciddi bir profesyonel yorum, performans beklemek yanlış olur' dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.02.2005
332
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.