Magazin

Bu sahneler çok konuşulur

Bu sahneler çok konuşulur

Romea ve Juliette, Kırmızı Değirmen gibi filmlerin yönetmeni Baz Luhrman'ın imzasını taşıyan Australia (Avustralya) adlı film daha gösterime çıkmadı ama filmin ateşli sahneleri daha şimdiden internette dolaşmaya başladı.

Filmin başrol oyuncuları Nicole Kidman ile Hugh Jackman bu sahnelerde Hollywood'un yakın tarihinin en unutulmaz öpücüklerini veriyorlar birbirlerine.

Luhrman'ın senaryosunu da Sturat Beattie ve Ronald Harwood ile birlikte yazdığı film, İkinci Dünya Savaşı'ndan hemen önce Avustralya'da geçiyor. Kuzey Avustralya'da İngiliz bir aristokrata büyük bir miras kalır. Lady Sarah Ashley isimli bu İngiliz aristokrat, artık Maryland'de çok büyük bir çiftliğe sahiptir ve oranın idaresinden sorumludur. Ancak diğer toprak baronları ile yarışamayacağını gören Sarah Ashley, hayvanlarla ilgilenecek birisini tutmak gerektiğini görür. İşe isteksizce aldığı kaba saba hayvan bakıcısına oldukça zor bir görev verir: 2000 baş hayvanı ülkenin en tehlikeli topraklarından geçirmek.
(Hüttiyet)
Yayın tarihi: 06.08.2008
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.