Magazin

Bu rol tam bana göre

Bu rol tam bana göre

Tüm dünyada ilgiyle izlenen 'Çaresiz Evkadınları' dizisinin seksi Gabrielle'i Eva Longoria, Türkiye'den ilk kez Vizon dergisine konuştu.

Eva'nın fotoları sağda

Nurgül Mumcuoğlu'nun röportajı derginin ocak sayısında.

Senaryoyu ilk okuduğunuzda 'Çaresiz Evkadınları' dizisinin bu kadar popüler olacağını düşünmüş müydünüz?
Farklı olduğunu hemen anlamıştım, ama doğrusu böylesine büyük beğeni toplayacağını hayal etmemiştim. Böyle şeyleri herkes hayal eder ama gerçekleşeceğini kimse bilemez.

Size sunulan başka projeler de var mıydı? Bu dizide oynamaya nasıl karar verdiniz?
Senaryo gerçekten çok çekiciydi. Ben ilk kastlardan biriydim. Kaderimmiş gibi her şey çok doğal gelişti.

Diğer karakterlerden birini istediniz mi?
Yok hayır... Ben gerçekten Gabrielle'i istedim. Zaten benim de çocuğum yok ve yakın zamanda bir bebek planım da yok. Bu rol bana çok uygun.

Siz daha önce evliymişsiniz, evli olmanın en zor yanı nedir?
Yüksek ihtimalle her zaman birbirine hoşgörülü olmak ve karşılık beklememek. Bu, evlilikte işin en fedakarlık yapmanız gereken bölümü. Ama karşılığında bir hayatı paylaşmanın ne kadar kıymetli olduğunu öğreniyorsunuz.

Peki ya sadakat? Özellikle Hollywood ortamında bu zor olmalı...
Bence hangi meslekten olursanız olun, sadakat önemle korumanız gereken bir değer. Belki çok fazla göz önünde olmak kimi zaman yanlış anlaşılmanıza da sebep oluyor olabilir. Ama ya sadıksınızdır ya da değil. Bu, kişisel bir şey.

GÜÇLÜ BİR EKİBİZ
Dizinin diğer oyuncuları 'Çaresiz Evkadınları' hakkında ne düşünüyor?
Hepimiz için aynı heyecan sözkonusu. Biliyorum ki Teri Hatcher için bu dizinin anlamı çok büyük. Çünkü böylesine büyük bir fırsatı belki bir daha yakalayamayacağını düşünmüştü ve sonra bu rolle Altın Küre ödülünü kazandı.

Sette kavgalar ve kıskançlıklar oluyor mu?
Bu kadar birbirini destekleyen, böylesine güçlü bir ekiple daha önce hiç çalışmadım. Hepimiz en iyi işi çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve böyle bir diziyi dağılmadan bir arada tutmak için birbirimize ihtiyacımız olduğunun farkındayız. Aramızda kesinlikle kıskançlık veya kavga gibi negatif konular olmuyor. Buna asla izin vermeyiz.

Dizi bittiği zaman ne yapacaksınız? Başka projeler var mı?
Gelen teklifler var. Zaman gösterecek.

Altın Küre'ye aday
'Çaresiz Evkadınları' dizisinde kocasını aldatan fettan Gabrielle'i canlandıran Eva Longoria, gerçek hayatta San Antonio Spurs takımında oynayan basketbolcu Tony Parker'la birlikte. Longoria, bu sene Altın Küre'nin 'Müzikal ya da Komedi Dizisi En İyi Oyuncu' adaylarından biri.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.12.2005
424
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.