Magazin

Bu poz tartışma yarattı

Bu poz tartışma yarattı

Hamileyken çıplak poz veren dünya starları arasına son olarak Britney Spears da eklendi. İkinci bebeğini bekleyen şarkıcının bu fotoğrafı, Amerika'da büyük ses getirdi.

Britney'in fotoğrafları sağda

Cindy Crawford, Demi Moore ve Monica Bellucci'nin hamileyken verdikleri çıplak pozlar aylarca konuşulmuştu.

Bu modaya son olarak oğlu Sean Preston'ın doğumundan birkaç ay sonra ikinci bebeğine hamile kalan Britney Spears uydu. Sonbaharda doğum yapacak olan şarkıcı, objektiflerin karşısına çırılçıplak geçti.

Hamileler de seksidir
Türkiye'deki anne adayları benzer pozlar vermeye pek yanaşmazken, Alman Hastanesi psikologlarından Elif Orhon, bu durumun anne adaylarının hâlâ seksi olduklarını kanıtlama çabasından kaynaklandığını söyledi: "Kadınlar bu pozlarla, bir bakıma gebelerin ve annelerin kadınlığının sürdüğünü, onların da seksi olabileceklerini göstermeye çalışıyorlar."

Ünlü anneler ne diyor?
Ebru Şallı: Böyle poz verebilirdim
"Britney Spears'ın pozu fazla açık. Fakat fazla kilo almamışsan, estetik de bir fotoğrafsa neden olmasın? Bana böyle bir teklif gelmedi. Gelseydi fazla açık olmamak kaydıyla, bir dernek ya da vakıf yararına poz verebilirdim."

Buket Dereoğlu: Britney iyi yapmış
"Britney bu pozu vermekle iyi yapmış. Hep 90-60-90 vücutları mı göreceğiz? Zaten hamile kadının vücudu dünyanın en seksi vücudu gibi geliyor bana... Ben böyle pozlar vermemiş olsam da, verenleri tebrik ediyorum."

Demet Şener: Teklifleri reddettim
"Birkaç dergiden bu tür pozlar için teklif aldım. Karnımı açarak poz vermemi istediler. Ancak hamilelik çok özel bir durum. Anne, baba ve bebek arasında yaşanması gereken bir şey. O yüzden karnımı göstermeyi tercih etmedim."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.06.2006
418
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.