Magazin

Bu olursa ortalık karışır!

Bu olursa ortalık karışır!

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, Show TV'den alacakları olan ve başka bir kanala geçmesi gündeme gelen Acun Ilıcalı'nın Star'a geçmesi durumunda olabilecekleri kaleme aldı.

Güncellenme tarihi:

İşte Sina Koloğlu'nun bugünkü yazısının o bölümü:

"Acun Ilıcalı’nın Star’a transferi gerçekleşirse kanalda program ve projeler anlamında bir ‘yeniden yapılanma’ mecbur olacak gibi. Peki neler olabilir? Kanal ‘Popstar’ yarışmasını tekrar yapacak. Acun Ilıcalı geldiğinde üç yarışması artı yeni projeleriyle gelecek. Yani ‘Popstar’a yer kalmayacak. Bir de dizi işleri var. Onlara da ucu dokunabilir. Mesela cumartesinin oturmuş dizisi ‘İffet’ ile Acun’un yarışmaları ‘prime time’ rekabetine girecektir. Her zaman mekana yeni gelenin eskisine göre daha fazla ilgi gördüğü bilinir. Bu durumda ‘İffet’ başka güne gönderilebilir. Yani taşlar kesin oynayacaktır bu transfer gercekleşirse. Yoksa? Her yıl konuştuğumuz bir dedikodu malzemesi olmanın ötesine geçmeyecektir Acun Ilıcalı Show TV’de kalırsa!"

Yayın tarihi: 27.07.2012
407
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.