Magazin

'Bu kız için dövüşürüm'

'Bu kız için dövüşürüm'

Jean Claude Van Damme, programına konuk olduğu Gamze Karaman'ın güzelliğinden çok etkilendi: "Hiç sokakta dayak yemedim, çünkü ben çok hızlı kaçarım. Ama Gamze için dövüşürüm."

Dövüş filmlerinin usta ismi Jean Claude Van Damme, önceki gün sevgilisiyle birlikte Türkiye'ye geldi.

Mısır'dan Bulgaristan'a dönerken uçağını kaçırınca İstanbul'a geldiğini söyleyen oyuncu, akşam saatlerinde organizatör Ahmet San ile buluştu. İkili ve beraberindekiler, Arnavutköy'deki bir restoranda yedi.

Van Damme, dün de TV8'deki "Böyle Bir Şey Var mı?" adlı programa konuk oldu. Program sunucusu Cengiz Semercioğlu'nun "Hiç sokakta dayak yediniz mi?" sorusunu yanıtlarken "Hayır, çünkü ben çok hızlı kaçarım" diyen oyuncu, sözlerine Gamze Karaman'ı işaret ederek devam etti: "Ama senin için dövüşürüm." Karaman'ın "Ben dövüşmenizi değil dans etmenizi istiyorum" yanıtı üzerine de Van Damme hemen ayaklanıp onu dansa kaldırdı.

ŞEHİT AİLELERİNE SABIR DİLİYORUM
Jean Claude Van Damme, Hakkari'de şehit olan askerleri de unutmadı. Haberi Mısır'dan dönüş yolunda aldığını belirten ünlü oyuncu, "24 askerin Irak sınırında öldüğünü duydum. Öldürülenlerin hepsi çocuktu. Bütün şehit ailelerine ve yakınlarına sabır diliyor, onlara sevgilerimi gönderiyorum" diye konuştu.

Sanatçı, bugün Bulgaristan'ın başkenti Sofya'ya giderek Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger ve Bruce Willis'in de rol aldığı "Cehennem Melekleri 2" filminin çekimlerine katılacak.

(Gazeteport)
Yayın tarihi: 22.10.2011
432
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.