Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Bu kitap Brad'le Angelina'yı ayırır'

'Bu kitap Brad'le Angelina'yı ayırır'

Andrew Morton'un yazdığı Angelina Jolie biyografisi 'Angelina: An Unauthorised Biography'de Jolie'nin eski aşk maceraları da var, uyuşturucu ve seks partileri de...

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
ANGELINA JOLIE BURADA Ünlülerin biyografilerini yazmakla ünlü Andrew Morton'un yeni kitabı Angelina: An Unauthorised Biography Angelina Jolie'nin kabarık aşk geçmişini gün yüzüne çıkarıyor. Yeni filmi 'Salt'un galasına Brad Pitt'le katılıp sarmaş dolaş pozlar ve 'ayrılmıyoruz' mesajı veren Jolie'yi zor günler bekliyor olabilir çünkü piyasaya yeni çıkan kitapta altı çocuk annesi Jolie'nin geçmiş aşklarıyla, gördüğü uyuşturucu ve depresyon tedavileriyle, seks partileri ve intihar girişimleriyle ilgili bilinmeyenleri anlatılıyor. Kitapta, Jolie'nin Pitt'i ünlü oyuncu Jennifer Aniston'dan 'ayırmak için yaptıklarına' dair ayrıntılı bilgiler de yer alıyor. Los Angeles'ta herkesin elinde olan kitabı okuyanlar, ayrılacakları yönünde çıkan iddiaları yalanlayıp, bu tür haberler yapan gazetelere dava açan Brangelina çiftinin bu yeni zorluğun altından da kalkıp kalkamayacağını konuşuyor. (Radikal)
368
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.