Magazin

Bu kez acımasız kraliçe olacak

Bu kez acımasız kraliçe olacak

Angelina Jolie, 'Alexander'dan sonra bir destansı filmde daha oynamaya hazırlanıyor. Robert Zemeckis'in yöneteceği filmde Jolie'nin acımasız Büyük Kraliçe'yi canlandırması bekleniyor.

Şu sıralar Brad Pitt'le ilişkisinden bir çocuk beklediği haberleriyle dünya basınının gündeminden düşmeyen ünlü oyuncu Angelina Jolie, 'Alexander'dan sonra bir destansı filmde daha oynamaya hazırlanıyor.

Pravda.ru adlı İnternet sitesinin haberine göre; İngiliz edebiyatının ilk epik şiiri kabul edilen ve 7. ila 10. yüzyılda kaleme alındığı tahmin edilen 'Beowulf' destanından yola çıkılarak çekilecek olan filmi, 'Geleceğe Dönüş' serisinden tanıdığımız Robert Zemeckis yönetecek.

Beowulf karakterini Ray Winstone'un canlandıracağı filmde Anthony Hopkins ile Brendan Gleeson'ın da rol alacağı belirtiliyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, Angelina Jolie'nin filmde acımasız Büyük Kraliçe'yi canlandırması bekleniyor.
Yayın tarihi: 23.08.2005
443
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.