Magazin

Bu kapak çok konuşulur

Bu kapak çok konuşulur

Ünlü model Kate Moss, moda dünyasının ilk transeksüel süpermodeli olan 28 yaşındaki Lea T ile Love Dergisi için objektif karşısına geçti.

Güncellenme tarihi:
KATE MOSS BURADA Moss, moda ve magazin dergisi Love'ın 'androjen piliç' isimli sayısı için Lea T ile öpüşerek poz verdi. Derginin yayın yönetmeni Katie Grand "Şubat sayımızda 'androjen' temasını işleyeceğiz. Son dönem en iyi arkadaşlarımdan biri olan Lea konu için biçilmiş kaftan. Hatırlıyorum da onu ilk gördüğümde Copacabana Palace Hotel'de havuz başında gece elbisesiyle güneşleniyordu. İlk önce cinsiyetinin tam olarak ne olduğunu anlayamadım. Zaten o kadar güzel görünüyor ki, bilseniz bile umrunuzda olmuyor" dedi. LEA T'IN GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN Üç farklı kapakla piyasaya çıkacak olan Love'ın Lea T. dışındaki diğer yüzleri Kate Moss ve Justin Bieber. Brezilyalı model göğüslerine silikon taktırmadan önce Leo ismini kullanıyordu. Tasarımcı Riccardo Tisci'nin asistanlığını da yürüten Lea T, iki yıldır Givenchy'nin reklam kampanyasında yer alıyor. Model, aynı zamanda Milano'da veterinerlik eğitimi alıyor. Moda dünyasının ilk transeksüel süpermodeli olan 28 yaşındaki Lea T'yle bakınca onun eskiden erkek olduğuna inanmak zor. Zira ona bakınca tek göze çarpan, güzelliği oluyor Lea T çekiciliği, incecik fiziği, güzel ve karakteristik yüzüyle moda dünyası için biçilmiş kaftan gibi görünüyor. Lea T "Biz transeksüeller yalnız doğar, yalnız büyürüz. Operasyondan sonra tekrar doğarız ama bir kez daha yalnız olarak. Bu bizim ödediğimiz bir bedel" diyor. (Milliyet)
Yayın tarihi: 19.01.2011
505
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.