Magazin

Bu kadının nesini beğeniyorlar

Bu kadının nesini beğeniyorlar

Fransız sinemasının iki ünlü oyuncusu, Gerard Depardieu ile Juliette Binoche arasında şiddetli bir söz düellosu patlak verdi. Depardieu'nün Juliette Binoche hakkında söylediği 'yeteneksiz bir aktris' sözlerine Binoche, ''Niye bu kadar sert sözler anlamıyorum'' diye cevap verdi.

Juliette Binoche BBC'ye verdiği demeçte, bu yaz Depardieu'nün kendisine niye bu kadar şiddetli saldırdığını anlamadığını belirtti.

Binoche, "Herkesi sevmeye veya kişilerin yeteneğini beğenmeye mecbur değilsiniz, ama Depardieu'nün sözlerinin niye bu kadar sert olduğunu anlayamıyorum" dedi.

Ağustos ayında Avusturya gazetesi "Profil"'e verdiği demeçte Depardieu, Binoche'un oyunculuk yeteneğini yerden yere vurmuş ve kadın oyuncu olarak, diğer Fransız oyuncular Isabelle Adjani ve Fanny Ardant'ı Binoche'a tercih ettiğini belirtmişti.

Depardieu yaptığı açıklamada, "(Binoche) neden yıllardır beğeniliyor, anlamıyorum" demişti.

Cuma günü vizyona girecek olan ünlü İranlı yönetmen Abbas Kiarostami'nin "Certified Copy" filminin tanıtımı için İngiltere'de bulunan Binoche, Depardieu'nün kendisini herhalde Kiarostami'nin "Certified Copy" filminde gösterdiği başarıdan dolayı kıskandığını söyledi.

Binoche, "Certified Copy" filmindeki performansından dolayı 2010 Cannes Film Festivali'nin en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştı.
Yayın tarihi: 03.09.2010
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.