Magazin

Bu işleri ayaküstü konuşmam

Bu işleri ayaküstü konuşmam

Cem Yılmaz önceki gün İstinye Park'ta görüntülendi. Ünlü komedyen, gazetecilerin Cansu Dere-Kenan İmirzalıoğlu aşkı hakkındaki sorularını "Bunlar ayaküstü konuşulacak meseleler değil" diyerek geçiştirdi.

Cansu Dere ile "Ezel" dizisinde aynı seti paylaştığı Kenan İmirzalıoğlu'nun aşk yaşadığı iddiası, geçtiğimiz hafta magazin gündeminin ilk sırasındaydı. Günlerce konuşulan ilişki hakkında her iki ünlü de, aralarında iş ilişkisi dışında bir şey olmadığını söylemişti.

Sessiz kalmayı seçti
İddialar hakkında ne diyeceği merak konusu olan Cem Yılmaz, önceki gün İstinye Park'ta gazetecilerin karşısına çıktı. Yalnız geldiği alışveriş merkezinde eski sevgilisi Lal Dedeoğlu ve iki erkek arkadaşıyla buluşup sohbet eden ünlü komedyen, Cansu Dere-Kenan İmirzalıoğlu ilişkisi hakkındaki sorular karşısında sessiz kalmayı tercih etti ve "Bunlar ayaküstü konuşulacak meseleler değil" demekle yetindi.

Eski sevgiliyle sohbet
Cem Yılmaz, İstinye Park'ta eski sevgilisi Lal Dedeoğlu'nun da olduğu grupla sohbet etti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.05.2010
583
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.