Magazin

Bu İnternet sitesi kalp kırıyor

Bu İnternet sitesi kalp kırıyor

Hollanda'da, yeni bir sevgili ile çıkmaya başlamadan önce eskisinden kurtulma sorununu halletmek için yeni bir web sitesi kuruldu.

Site, kadınların partnerlerine bebek istediklerini söylemeleri ve erkeklerin de sevgililerine çok büyük boylu iç çamaşırı hediye etmelerini öneriyor.

Tatil satışı da mevcut
Bu arada insanların sevgililerini başlarından atmasına yardımcı olmanın yanında, site tatil satışı da yapıyor. Burada Hollanda kökenli iletişim şirketi Young Works, kişinin evinde kendini esir eden insan ile bağlarından kurtularak yeni bir aşk macerası için yolculuğa çıkacağı varsayımını yapıyor.

Siteyi 180 bin kişi ziyaret etti
Pazartesi günü açıldığından beri siteyi http://www.dumpjeschatje.nl/ adresinde yaklaşık 180 bin kişinin ziyaret ettiği bildirildi. Sitede ayrıca iki adet İnternet üzerinden indirilebilen belge de var, isimlerin yerleri boş bırakılmış. Yazılı olarak ilişkileri bitirmeye yarayan belgelerin bir tanesi kısa ve iş mektubu tarzı kaba bir yazı, diğeri de ateş püsküren bir şiir.
Yayın tarihi: 23.02.2005
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.