Magazin

Bu iddia şaşırttı!

Bu iddia şaşırttı!

Kendisinden 38 yaş küçük aşkı Berk Yılmaz'dan ayrılan Bülent Ersoy hakkında ortaya atılan iddialar şaşkınlık yarattı.

Bülent Ersoy

Bülent Ersoy, 38 yaş küçük aşkı Berk Yılmaz'dan ayrıldı. Diva'nın ilk işi, müstakbel kayınvalidesine hediye ettiği 90 bin TL'lik cipi geri almak oldu! 

Bülent Ersoy Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, yaklaşık 1 yıldır aşk yaşadığı Berk Yılmaz'la yollarını geçtiğimiz günlerde ayırdı. Kendisinden 38 yaş küçük aşkını beraberlik döneminde hediyelere boğan Diva, müstakbel kayınvalidesi Şehnaz Yılmaz'a da 90 bin TL değerinde Hyundai marka lüks bir cip satın almıştı.

KENDİNİ ALIŞVERİŞE VURDU

Ancak öküz öldü, ortaklık bozuldu! Şimdilerde alışveriş için Milano'da olan Bülent Ersoy, İtalya'ya gitmeden önce müstakbel kayınvalidesini telefonla arayarak hediye ettiği cipi geri istedi. Şehnaz Yılmaz'ın da; lüks cipi Diva'ya İtalya'dan döndükten sonra teslim edeceği söyleniyor.

HEDiYELERE BOĞMUŞTU

Bülent Ersoy, Berk Yılmaz'ın sadece annesine cip hediye etmekle de kalmadı. Diva, genç sevgilisinin gardrobunu da yeniledi. Ünlü sanatçı, geçtiğimiz aylarda İzmir'de Yılmaz'a tek seferde 8 bin TL'lik kıyafet almıştı.

(Takvim)

Yayın tarihi: 18.03.2012
724
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.