Magazin

Bu hale geldi!

Bu hale geldi!

Magazin dünyasının ünlü güzellerinden Kim Kardashian gözlüğüyle güneşlenince ortaya böyle bir sonuç çıktı. Bu halde fotoğrafını çeken Kardashian, internetteki sayfasında yayınladı.

Güncellenme tarihi:
Her zaman en seksi haliyle karşımıza çıkan dolgun kalçalarıyla ünlü güzel Kim Kardashian gölükle güneşlenince olanlar oldu. Kim'in yüzünün gözlüğün altında kalan bölgeler bembeyaz kalırken, yüzünün geri kalan kısmı feci halde yanarak kıpkırmızı bir hal aldı. Eski TVyıldızı sosyetik güzel Kim, "Meksika'da güneşlenirken, büyük Prada marka gözlüklerim gözümdeydi. O yüzden böyle görünüyorum. Günlerdir kameralardan saklanıyorum.Ben asla böyle kıpkırmızı olmazdım her zaman esmerleşirdim. Ancak şimdi yanıklar yaraya dönüştü" dedi. Sevenleri, seksi Kim'in bir an önce iyileşmesini bekliyor. Ancak Kim, herkesin kendisiyle dalga geçtiğini söyledi: "Herkes benim bu halimle eğleniyor. Bakın, erkek arkadaşım Reggie Bush ve onun takım arkadaşı Bobby sürekli şaka yapıyor. Bir daha güneşlenirlen asla güneş gözlüğü takmayacağım!' (Vatan)
Yayın tarihi: 19.04.2009
469
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.