Magazin

Bu gece dikey sevişin

Bu gece dikey sevişin

Julio Iglesias, yüzlerce kişiye şaşırtıcı aşk önerilerinde de bulundu.

Önceki akşam İstanbul'da konser veren İspanyol sanatçı Julio Iglesias, yüzlerce kişiye müzik ziyafeti çekmekle kalmayıp sevenlerine şaşırtıcı aşk önerilerinde de bulundu.

Vokalistim bir Türk'e aşık
Önceki akşam Sortie'de sahneye çıkan ve tam iki saat boyunca hiç mola vermeksizin şarkılarını seslendiren Julio Iglesias, yorumu kadar sahne şovuyla da hayranlarını coşturdu. 65 yaşındaki sanatçı, üçüncü şarkısından sonra vokalisti Juliana'nın bir Türk'e aşık olduğunu açıkladı. "Juliana'ya 'Neden bir Türk' dedim. O da bana 'aşk için' cevabını verdi" diyen Iglesias, hemen arkasından ilginç aşk önerilerine geçti!

Eve gidince aşk yapın
"Gerçekten de aşk için değer. Bu gece eve gidince siz de aşk yapın, ama biraz değişik olsun. Yatay değil de dikey sevişin" diyen sanatçı, bu sözlerin ardından bir tango şarkı seslendirdi. Şarkı boyunca tango yapan iki dansçısından gözlerini alamayan Iglesias, sonunda izleyiciye dönüp "Dikey derken işte bunu kastetmiştim" dedi. Konserini "Falling in Love With You" ile bitiren Iglesias, yoğun alkış üzerine bir kez daha sahneye çıkıp "Al Amour"u okudu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.05.2008
348
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.