Magazin

Bu fotoğraf uyuz etti!

Bu fotoğraf uyuz etti!

Eski sevgilisi Cem Yılmaz'la yakın arkadaşı Ahu Yağtu'nun iki hafta önce Nişantaşı'nda çekilen fotoğrafları Cansu Dere'yi üzdü!

Güncellenme tarihi:
Vücudunda başlayan kaşıntı dinmeyince doktora giden Dere, kaşıntı önleyici ilaçlar aldı. Cansu Dere'nin derdi ne? Cem Yılmaz'ın iki hafta önce Nişantaşı'nda manken Ahu Yağtu ile çekilen fotoğrafları en çok eski sevgilisi Cansu Dere'yi yaralamış. Her ne kadar Yağtu olaydan iki gün sonra oyuncu Serkan Altunorak'la el ele objektiflerin karşısına geçip "Cem'le arkadaşız!" dese de Dere, yakın arkadaşıyla eski sevgilisinin sarmaş dolaş görüntülerine çok üzülmüş. CANSU DERE ÖZEL HASTANEDE MUAYENE OLDU Ezel dizisinin çekimlerinin yorgunluğunun üzerine Cem Yılmaz-Ahu Yağtu fotoğraflarının üzüntüsü de eklenince Cansu Dere'nin vücudunda kaşıntı başladı. Önceleri durumu çok ciddiye almayan Dere, kaşıntılar günlerce geçmeyince Taksim'de bir özel hastanenin yolunu tuttu. Muayeneden sonra doktorun yazdığı ilaçlarla, güzel oyuncu kaşıntıdan kurtuldu. (Habertürk)
Yayın tarihi: 01.12.2010
411
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.