Magazin

Bu fotoğraf Britney'i çok kızdırdı

Bu fotoğraf Britney'i çok kızdırdı

Şarkıcı Britney Spears, oğlu Sean Preston'la Hawaii'de tatilde. Spears'in tatilde olmasını fırsat bilen kocası Kevin Federline, sarışın bir kadınla gazetecilere yakalandı.

Britney'in fotoları sağda

Britney Spears ve Kevin Federline, oğulları Sean Preston'ın doğumundan sonra sorunlar yaşamış ve bir süre ayrı yaşadıktan sonra evliliklerine bir şans daha vermeye karar vermişlerdi.

Bir süredir katıldıkları özel gecelerde mutluluk pozları veren çiftin ilişkileri bir kez daha sallantıda. Albüm çalışmaları nedeniyle karısı ve oğluna Hawaii tatilinde eşlik etmeyen Kevin Federline, sarışın bir kadınla sarmaş dolaş gazetecilere yakalandı. Britney Spears'e olan benzerliğiyle dikkat çeken kadının kimliği de çok geçmeden ortaya çıktı. 25 yaşındaki Dj Sandy Lakdar'la Kevin Federline'ı ortak bir arkadaşları tanıştırmış.

İKİNCİ BEBEK Mİ GELİYOR
Maui'de satın aldığı evde tatil yapan Britney Spears, bu fotoğrafları görünce öfkeden deliye dönmüş ve kocasını hemen yanına çağırmış. Eşiyle yaşadığı sorunlar yüzünden şiddetli mide ağrıları çeken Spears'in kocasına bir şans daha verip vermeyeceği merak konusu. Bu arada Spears'in ikinci çocuğuna hamile olduğu iddia ediliyor. Şarkıcı ise bu dedikodular karşısında suskunluğunu koruyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 13.03.2006
500
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.