Magazin

Bu evde kocaya yer yok

Bu evde kocaya yer yok

Denise Richards, üç köpeği ve iki çocuğuyla paylaştığı evinde çok mutlu! Genç kadın eski kocası Charlie Sheen ile sık sık biraraya gelse de, şimdilik onu evine geri almayı düşünmüyor.

Denise Richards, ikinci çocuğuna altı aylık hamileyken kocası Charlie Sheen'den ayrılmış ve bir buçuk yaşındaki kızı Sam'le yeni bir eve taşınmıştı. Richards, doğum yapmak için hastaneye gittiğinde Charlie Sheen onu yalnız bırakmamış ve çift ikinci kızları Lola sayesinde aralarındaki buzları eritmişti.

Çift, şu sıralar sık sık biraraya geliyor ve yeni flört etmeye başlayan gençler gibi sürekli el ele objektiflere yansıyor. Geçtiğimiz günlerde Barbados'ta romantik bir tatil yapan ikili, şimdilik aynı evi paylaşmıyor. 'Bu ev yeterince kalabalık. Üç köpek ve iki çocuk bana yetiyor. Bu evde kocaya yer yok' diyen Denise Richards, bu sözleriyle geçmişte kendisini çok üzen kocasını tam olarak affetmediği ortaya koyuyor. Charlie Sheen ise eski karısının inadını kırıp tekrar aynı evde yaşamanın hayalini kuruyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.12.2005
493
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.