Magazin

Bu çocuğu ben istemedim

Bu çocuğu ben istemedim

Hürriyet'in ortaya çıkardığı Feraye Tanyolaç'ın dört aylık hamileliğini Kaya Çilingiroğlu doğruladı ve şöyle konuştu: "Bu çocuk zamanlama olarak yanlış oldu. Kendisine defalarca anlattım, dinlemedi. Bu ilişkiyi tekrar gözden geçireceğim..."

Feraye Tanyolaç'ın Kaya Çilingiroğlu'ndan dört aylık hamile olduğunun ortaya çıkması, gündeme bomba gibi düştü. Bir erkek bebek beklediği ve Çilingiroğlu'nun erkek çocuk özlemini bildiği için anne olmaya karar verdiği ileri sürülen Tanyolaç'ın hamilelik haberini, Kaya Çilingiroğlu da doğruladı. Ancak Çilingiroğlu, bebek ve Feraye Tanyolaç'la ilgili şok açıklamalar yaptı. İşte dört aylık hamile olan Tanyolaç'la evlenmesi beklenen Kaya Çilingiroğlu'nun, "Bu ilişkiyi tekrardan değerlendirmeyi düşünüyorum" dediği bomba gibi açıklamaları:

"Hürriyet'in yaptığı hamilelik haberi doğrudur. Ama evleneceğimiz falan yalan, böyle bir şey yok. Ne onunla ne de bir başkasıyla evlenirim. Çünkü evliliği düşünmüyorum. Şimdi, Feraye Hanım hamile olduğunu bana söylediğinde, ben de çok şaşırdım. Ve kendisine bu çocuğun zamanlamasının yanlış olduğunu söyledim. Defalarca durumu izah etmeye çalıştım, şu anda şartlarımızın uygun olmadığını falan anlattım. Ama kendisi ısrarla anne olmak istediğini, çocuk aldırmanın günah olduğunu, bu çocuğu tek başına bile büyütebileceğini söyledi. Diretince de yapacak bir şey kalmadı. Anne olmak istemesine saygı duymaktan başka yapacak bir şey yok, ne yapabilirsin ki? Ancak bu saatten sonra kendisiyle olan ilişkimizi tekrar değerlendireceğim. Çünkü şu an kendisine eski hislerim yok. O şu an benim gözümde sadece bir anne. Bunun böyle olacağını kendisine de söylemiştim. Bu ilişkiyi yeniden gözden geçireceğim."

ERKEK OLUNCA KUŞ KONDURULMUYOR
"Doğacak çocuğun kız ya da erkek olması umurumda değil. Sağlıklı olsun yeter. Kız, erkek böyle bir ayrımım yok benim. Ayrıca erkek olunca, kuş kondurulmuyor. Zehra'nın bana verdiği keyfin, mutluluğun üzerinde hiçbir şey olamaz. Bir şey daha söylemek istiyorum, Hülya Hanım'dan, Feraye yüzünden ayrılmadım. Birkaç yıldır ilişkimizde sorunlar vardı, o yüzden boşandık. İyi ki de boşanmışız. Çünkü şu an kendisiyle olamadığımız kadar çok iyi arkadaşız, dostuz. Ona olan saygım, sevgim sonsuzdur. Sonsuza kadar da bu böyle devam edecektir. Bunu hiçbir şey değiştiremez. Haftanın üç günü evde kalıyorum. Her zaman onun yanında, ona destek olmaya çalıştım. Ama bundan sonra daha fazla evde olacağım. Çünkü ona karşı yapılan haksızlıklar, beni fazlasıyla üzüyor ve sinirlendiriyor."

Pazar günü neler oldu
Kaya Çilingiroğlu ile boşandıktan sonra biten evliliğinin ardından her defasında esprili açıklamalar yapan Hülya Avşar'ın bu kez sabrı taştı. Bir hafta öncesine kadar Kaya Çilingiroğlu ile Feraye Tanyolaç birlikteliği hakkında gazetecilere "Evlensinler ben de gelir düğünlerinde sahne alırım" diyen Avşar, pazar günü Hürriyet'te Feraye Tanyolaç'ın 4 aylık hamile olduğu haberi çıkınca farklı tepki gösterdi. Arnavutköy'deki bir balıkçıda kızı Zehra ve kız kardeşi Helin'le baş başa yiyen Avşar, Tanyolaç'ın hamile olduğuna ilişkin çıkan haberlerin sorulması üzerine, "Manyak mısınız? Yolda sorduğunuz soruya bakın. Yanımda kızım var. Sana çakmadığıma şükret" dedi. Avşar'ın mekandan ayrıldıktan sonra Çilingiroğlu ile telefonda konuştuğu ve eski eşine çok ağır laflar ettiği, gelen bilgiler arasında.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.03.2006
333
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.