Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bu çiftin fotoğrafını çeken yaşadı

Bu çiftin fotoğrafını çeken yaşadı

Hollywood'un taze gözdelerinden Ben Affleck ile Jennifer Garner'ın fotoğrafını çeken ilk kişi küçük çapta bir servet kazanacak.

Güncellenme tarihi: 05.05.2014
İkiliyi birlikte görüntülemek için önde gelen basın organlarının fotoğrafçıları yarışırken, ilk fotoğrafın "servet" değerini taşıyacağı belirtiliyor. "Daredevil" filminin setinde tanışan ve Temmuz ayı sonundan bu yana birlikte olan ikili, magazin basınının ilgi odağı haline geldi. Bu yarışta yer alan "People", "Us Weekly" gibi önde gelen yayın organlarının muhabirleri ikiliyi Los Angeles'ta birbirinin evine girip çıkarken gördüklerini belirtse de henüz "hazine" değerindeki fotoğraf çekilemedi. Affleck temkinli gidiyor İki oyuncunun da basın sözcüleri konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçınırken, özellikle Affleck'in Jennifer Lopez ile yaşadığı "bir dargın, bir barışık" ilişkiden sonra "yoğurdu üfleyerek yediği" ifade ediliyor. In Touch Weekly'nin şef editörü Dan Wakeford, Affleck ile Garner'ın bugüne kadar hiç fotoğrafının çekilememesinde ünlü aktörün bu dikkatli tutumunun yattığını söylüyor. Garner burada!
308
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.