Magazin

Bu çiçekler konuşturuyor!

Bu çiçekler konuşturuyor!

Çiçek, hayatımızdaki duyguları göstermek için vazgeçemediğimiz hediyemizdir. Ama artık "çiçek gönderme" kavramı daha da zenginleşiyor.

"Sade bir Çiçek" göndermenin dışına çıkmak, farklı olmak ve fark yaratmak, hatta karşı tarafı "daha özel" hissettirmek isteyenler için, Türk damak tadını da yansıtan "Kurabiye Çiçekleri", "Kek Çiçekleri", "Çikolatalı Meyve Çiçekleri" gibi alternatif çiçek türleri de hayatımızda yer bulmaya başladı.

Amerika'da 80'li yıllardan itibaren farklılık arayanların tercihi olan "meyve çiçek gönderme" anlayışı, 90'larda ve 2000'lerde revaçta olması bir yana; artık ofis ve ev partilerinin de vazgeçilmezi haline geldi. Klasik hediye ve çiçek kavramından çıkıp yeni alternatifler arayanlar ve hem akılda hem de ağızda kalarak farklılık yaratmak isteyenlerin yeni trendi haline
gelen "Lezzet Çiçekleri"ni Türkiye'de sunan marka ise Bonnyfood.

Hem çiçeklerde aradığımız görsellik hem de o kıyamadığımız görselliği afiyetle yemenin hazzı bir arada buluşunca, sevdiklerimize "Lezzetli Çiçekler" göndermenin farkı ortaya çıkıyor. Sanat eseri gibi tek tek el işçiliği ile süslenen çikolata, kurabiye, kek ve meyve aranjmanlarını hediye göndererek veya sürpriz yapmak istediğiniz zamanlarda sevdiklerinizle buluşturarak, hem onları şımartabilir hem de arkadaşları arasındao günün konusu bizzat "siz" olabilirsiniz.

"Lezzet Çiçekleri" konseptinin Türkiye'deki kurucusu Bonnyfood, ar-ge ve üretimi tamamen kendine ait, patentli tasarım ve lezzetleriyle yerli bir Türk markası olarak tüm şehirlere
hizmet vermektedir.

Aynı gün verdiğiniz siparişleriniz; Bonnyfood'un Ankara, İzmir, İstanbul'daki toplam 4 şubesinde ve 2.000 m2 kapalı üretim tesisinde hijyenik koşullarda hazırlanarak alıcısına ulaştırılmaktadır. Meyve çiçekleri haricindeki çikolata-kek-kurabiye aranjmanları ise diğer tüm illere özel çift ambalajlama ve paketleme yapılarak hassas taşımacılık yapan anlaşmalı kargo şirketi ile ulaştırılmaktadır.

Üstelik siparişiniz üzere butik olarak hazırlanan çiçeğinizi, dilerseniz leziz kurabiyeler üzerine yazdıracağınız kişisel mesajlarınızla da ("Seni seviyorum", "Mutlu yıllar Selin" gibi) zenginleştirebilirsiniz.

Konuşturan hediyeyi gönderen kişi olarak, leziz çiçeğinizi görenlerin ve tadanların o gün kulağınızı yeteri kadar çınlatmalarını sağlamak artık sizin elinizde!

Detaylı bilgi için tıklayınız...


Bu bir reklamdır...


noadpop
Yayın tarihi: 22.03.2010
483
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.