Magazin

"Bu bacaklar için eşek gibi çalıştım"

"Bu bacaklar için eşek gibi çalıştım"

Açıkhava konserine mayo ile çıkan Ajda Pekkan, bacaklarının güzelliğinin sırrını Vatan'a açıkladı

Süperstar Ajda Pekkan önceki akşam Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda muhteşem bir konser verdi. Yeni albümünün şarkılarının yanı sıra eski parçalarından da seslendiren 63 yaşındaki Pekkan düzgün fiziğiyle özellikle bacaklarının diriliğiyle dikkat çekti. Pekkan'ı eşiyle birlikte en önde izlediğini söyleyen Seren Serengil, "Ben böyle bir fizik görmedim. Genç kızlara taş çıkarır. Bacağında ne çorap ne de bir gram selülit vardı. Konser boyunca bacaklarını inceledim. Gerçekten muhteşem bir fiziği vardı. Yabancıların Madonna'sı varsa bizim de Ajda Pekkan'ımız var" dedi.

Pekkan ise konser sonrası düzgün fiziğinin sırrını Vatan'a açıkladı:

"O bacaklar için eşek gibi çalıştım. Her gün spor yapıyorum. 1.5 saat kol, 1.5 saat bacak çalıştırıyorum. Formumu egzersizlere borçluyum. Pilates, jimnastik, kardio ve yürüyüş yapıyorum. Belgrat Ormanı'nda ve Boğaz'da çok yürürüm. Sahneye çıkmadan bir gün önce sporu kesiyorum. Zaten çok düzenli bir hayatım var.

Kahve, çay, içki, sigara kullanmıyorum. Konser için çok titiz hazırlandık. Vallahi kıyafetlerimi bile üstümde diktiler, öyle çıktım sahneye. Ben çok detaycı olduğum için illaki bir ilaveler koydurttum. Son anda yapılan ilave saçaklar koydurttum, taşlar diktirttim. Hep mükemmeli aradığım için insanları bu konuda biraz yoruyorum herhalde. "

Performansı büyüledi
60 ile 200 TL'ye satılan konser biletleri günlerce önceden tükendi. Yaklaşık 6500 kişinin izlediği konserde merdivenlerde yürüyecek yer, tiyatronun tek metrekaresinde ayakta duracak alan kalmadı. Pekkan'ı sahneye menajeri Fikret Özonur yönetiminde 40 kişi hazırladı. Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalan Pekkan, sahne performansı ile büyüledi. Sahneye dansçılar eşliğinde üzeri renkli taşlarla işlemeli, püsküllü bir mayo ile çıkarak hayranlarına sürpriz yaptı.
Yayın tarihi: 11.06.2009
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.