Magazin

Bu aşk iddiası Twıtter'ı salladı

Bu aşk iddiası Twıtter'ı salladı

Yalan Dünya dizisinin Nurhayat'ı Gupse Özay ile oyuncu Rıza Kocaoğlu aşk yaşamaya başladıkları iddialarını twitter'da yazışıp ti'ye aldı.

İkili ortaya atılan iddiaları kendilerine has esprili üsluplarıyla yalanlarken, yazdıkları tweet'lerle ise takipçilerini güldürdü.

Yalan Dünya dizisindeki peformansıyla son dönemin en dikkat çeken ismi olan Gupse Özay aşk yaşadığı iddia edilen kendisi gibi oyuncu Rıza Kocaoğlu'na twitter sayfasında gülerek "Raz, biz aşk yaşıyormuşuz magazinde gördüm. Niye söylemedin ayol. Oğlum delircem bir de saklanıyormuşuz falan offff "diye yazdı.

Özay'ın durumu ti'ye alan esprili sözlerine Kocoğlu ise daha sonra "Bilmem sende bana söylemedin içinden mi yaşıyorsun acaba? Saklanmayalım artık. Partilere kokteyllere gidelim stil ikonum ol benim. Kusura bakma ama benim tek aşkım Göztepe. Göz Göz Göztepe" diye yazarak karşılık verdi.

Bu durum ikilinin takipçileri arasında ise günün espri konusu oldu.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 02.11.2012
677
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.