Magazin

Bu akşam Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de neler olacak?

Bu akşam Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de neler olacak?

Cemile, Carolin'e ne teklif edecek?

Güncellenme tarihi:
Bu akşam Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de neler olacak?
Cemile, Mustafa'yı Carolin'e vermek için bir anlaşma teklif ediyor ve ortaya bir şart koyuyor.
Cemile'nin karşısına bu kadar çaresiz çıkmak Carolin'i kahreder. Üstelik bir zamanlar Cemile'yi küçük düşürmek adına yaptıklarını şimdi o yaşamaktadır.

Cemile bir anlaşma teklif eder. Ona, Mustafa'yı verecektir ama tek bir şartı vardır. Ali Kaptan, Carolin'e karşı çıkar. Mustafa'ya bakacak durumları olmadığını söyler. Ancak Carolin'in ısrarlı tutumu ve Cemile'nin şartı aralarındaki ipin kopmasına neden olur.

Ayten, Berrin'e bir iş konusunda yardımcı olur. Fakat bu yeni gelişme Hakan'ın hiç hoşuna gitmez. Murat, Süleyman'ı takibe alır. Bunu anlayan Süleyman da taktik değiştirir ama Murat, abisinin yanında olduğunu tahmin ettiği Aylin'i bulmaya kararlıdır. Gülden'in Arif ile daha samimi olması Osman'ı çok üzmektedir. Üstelik Gülden ve annesi, Arif'lerle ailece görüşmektedir.

Minik yüreğine söz geçiremeyen ve Gülden'i çok kıskanan Osman başını yine derde sokar. Kenan vakit kaybetmeden Selma'nın peşinden İstanbul'a gelir. Hedefine ulaşmak için hazırladığı plan şimdilik sorunsuz gitmektedir. Yeni bir başlangıç yapmaya çalışan Carolin'i ise bir sürpriz beklemektedir.

İşte 43. Bölüm Fragmanları...

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 43.Bölüm 1.FragmanıÖyle Bir Geçer Zaman Ki 43.Bölüm 2.FragmanıYayın tarihi: 04.10.2011
398
dahafazlası
YORUMLAR

bence cemile mustafayı caroline vermesi yoksa mustafaya yazık olur

betül tarçın 05.10.2011 15:00:04
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.