Magazin

Brooke Shields'in çıplak fotoğrafı tartışılıyor

Brooke Shields'in çıplak fotoğrafı tartışılıyor

'Mavi Göl' filmiyle henüz 14 yaşındayken ünlenen beyazperdenin zarafet timsali güzel aktrislerinden Brooke Shields'in 10 yaşındayken çekilmiş bir fotoğrafının İngiltere'deki Tate Modern Müzesi'nde sergilenmesi eleştiri oklarının hedefi oldu.

Güncellenme tarihi:
İngiltere'nin başkenti Londra'daki Tate Modern Sanat Müzesi'nde bugün başlayacak olan "Pop Yaşamı, Maddeci Dünyada Sanat" adlı sergide, Hollywood'un güzel aktrislerinden Brooke Shields'in 10 yaşındayken çekilen çıplak bir fotoğrafının yer alması, çocuk tacizine karşı kampanya yürüten gruplar ile dini derneklerin tepkisiyle karşılaştı. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Gary Gross tarafından çekilen 'Ruhani Amerika' isimli fotoğraf, Richard Prince'ın objektifinde yeniden ruh buldu. İngiltere'nin en prestijli sanat galerilerinden Tate Modern'de sergilenecek olan yüzü ağır makyajlı ve çıplak olarak görüntülenen Shields'in fotoğrafı, tepkiler nedeniyle müzeden çıkarıldı. Yüzü ağır makyajlı ve çıplak olarak görüntülenen Shields'in fotoğrafı, tepkiler nedeniyle müzeden çıkarıldı. (Gazeteport)
Yayın tarihi: 02.10.2009
713
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.