Magazin

Brook: Denizkızı olmak zor

Brook: Denizkızı olmak zor

"Fishtales" adlı filmde bir denizkızını canlandıran Kelly Brook, iki kişinin taşıyabildiği kostümle saatlerce güneş altında bekliyor. Ayakları tamamen kaplayan kostüm, oyuncuya zor anlar yaşatıyor.

Özellikle vücut güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren ünlü İngiliz oyuncu Kelly Brook, şu sıralar "Fishtales" isimli filmin çekimlerinin gerçekleştirildiği Yunan adalarında hem denizin hem de güneşin tadını çıkarıyor.

Ancak bir de madalyonun öbür tarafı var. Seksi oyuncu, denizkızı görüntüsüne kavuşabilmek için özel olarak hazırlanan kostümün içinde zor anlar yaşıyor.

Fazlasıyla ağır olan bu özel kostümün ayakları tamamen kaplaması başarılı oyuncunun saatlerce hareketsiz ayakta kalmasına neden oluyor. Kelly Brook ayrıca denizkızı kostümüyle su altında da yüzmek zorunda. Sanatçı bu ağır kostümle yüzebilmek için özel ders bile almış.

Kelly Brook gibi ünlü bir oyuncunun film çevirmek için bu kadar sıkıntıya katlanmasına ne gerek var, diyebilirsiniz. Ancak sanatçı, bu tür zor rollerde yer alarak oyunculuğunu geliştirdiğini düşünüyor. Brook'un bu rolü tercih etmesinin bir diğer sebebi ise nişanlısı Billy Zane ile başrolü paylaşıyor olması. Aktör filmde, denizkızına aşık olan profesörü canlandırıyor.

Nişanlı çift, bir yandan da evlilik hazırlıklarını sürdürüyorlar. Kelly Brook uzun nişanlılık döneminin sona erecek olmasından dolayı mutlu. Düğün yıl sonunda Yunanistan'da yapılacak. Billy Zane'in Yunan asıllı olması ve ailesinin bu ülkede yaşaması bu kararın verilmesinde etkili oldu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.09.2006
498
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.