Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney'nin özel fotoğrafları basına sızdı

Britney'nin özel fotoğrafları basına sızdı

Depresyondaki pop prensesi Britney Spears'ın özel fotoğrafçısı, Britney'in çocukları ile birlikte çektirdiği özel fotoğrafları basın toplatısıyla haber kanallarına sattı.

Pop müziğin depresyondaki prensesi Britney Spears'ın her yaptığı skandalla sonuçlanıyor. Oğullarıyla birlikte Spears malikanesinde Noel arifesinde aile fotoğrafı çektiren Spears'ın özel fotoğrafları basına sızdırıldı. Brtiney'in fotoğrafçısı Dani Brubaker, 6 Aralık günü bir basın toplantısı düzenleyerek, ünlü şarkıcı ile oğullarının fotoğraflarını çektiğini açıkladı.

Britney'in bir aile dostu, fotoğrafçının, Britney Spears üzerinden rant sağlamaya çalışanlardan yalnıza biri olduğunu, Britney'in Brubaker'a güverenerek gizlilik anlaşması yapmadığını çünkü bunun bir reklam kampanyası değil, yalnızca bir aile fotoğrafı olduğunu, fakat fotoğrafçının güvenlerini suistimal ettiğini söyledi.

Britney Spears ne yaparsa yapsın, reklam olarak ona geri dönse de, bu defa istemeden basının gündeminde yer aldı. Aynı aile dostuna göre Britney'in en büyük hatası, kendisine karşı sadakat göstermesi için hiç bir nedeni olmayan birine gizlilik anlaşması yapmadan güvenmek oldu. Fotoğrafçı Dani Brubaker'ın bağlı olduğu ajanslar ise konu hakkında açıklama yapmaktan kaçındı.
Yayın tarihi: 10.12.2007
413
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.