Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney'nin çıplak fotoğrafları satışta

Britney'nin çıplak fotoğrafları satışta

Brtiney Spears'ın başı şimdi de yarı çıplak fotoğraflarla dertte.

Resimlerle ilgili ilk söylentiler pazartesi günü ayyuka çıktı. X17online sitesinin haberine göre Avustralya'da bir dergi, Britney Spears'ın yarı çıplak fotoğraflarından birkaç adet satın aldı.

İki hafta önce yakın dostluk kurduğu paparazzi arkadaşı Adnan Galip tarafından çekilen fotoğraflar magazin gündemine bomba gibi düştü.

x17Online'daki haberde yarı çıplak fotoğraflarla ilgili açıklamalara da yer verilmiş. Britney'nin gece yatarken giydiği uzunca bir tişörtle gece balkonda çekilen fotoğrafların bir kısmında yakın iki arkadaşın aynı lolipopu paylaştığı görüntüler de var.

Adnan'ın bağlı olduğu şirket, mevcut görüntülerin yer aldığı bir web sitesi açmak istiyor. Adnan fotoğraflar için 5 milyon dolar istiyor. Avustralyalı magazinin 57 bin dolar ödediği de söylentiler arasında.

İki Amerikan dergisinin de fotoğraflar için teklifte bulunduğu ancak bu fikirden daha sonra vazgeçtikleri de tartışılan konular arasında yer alıyor.
422
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.